DEÜ Engineering Management
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DEÜ Engineering Management

Mühendislik Yönetimi Mezun ve Öğrencileri Forumu

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Öğrenci belgesi / bandrol

2 posters
YazarMesaj
brcn
Teğmen
Teğmen
brcn

Öğrenci belgesi / bandrol Empty
MesajKonu: Öğrenci belgesi / bandrol   Öğrenci belgesi / bandrol EmptyÇarş. Mart 31, 2010 2:29 pm

Arkadaşlaaarr herkeslere selam..

Sizlere bir şey sormak istiyoruum.. Benim öğrenci belgesi almam gerekiyor, fbe.deu.edu.tr'den başvurdum belgem hazırmış falan filan da, bu öğrenci işleri kaça kadar açıktır ya bilen birisi var mı acaba??? Ya da erken giden biri olursa bnm yerime o öğrenci belgesini alabilir mi acabaa??? Laughing Laughing Laughing Laughing

bounce bounce bounce

Ya da bnm kartım hala 2008/2009 bandrolünde hiç yenisini almayı tenezzül etmemişim, nerden alioruz onu da mı öğrenci işlerinden alıoruz????
Okulla çok mu alakasızım neyim ya confused confused
umit
Administrateur
Administrateur
umit

Öğrenci belgesi / bandrol Empty
MesajKonu: Geri: Öğrenci belgesi / bandrol   Öğrenci belgesi / bandrol EmptyPerş. Nis. 01, 2010 1:35 pm

burçin bandrol olayı yok galiba artık bu eshotun öğrenci kartı olayı çıkarıldıktan sonra. öğrenci işleri geçen dönem geç saate kadar açılıyordu bu sene bi kıpırtı görmedim hiç
https://deumanagement.yetkin-forum.com

Öğrenci belgesi / bandrol
1 sayfadaki 1 sayfası